loader image
MIDANSEL COMPANY

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت بستگی به یکسری عوامل مانند نوع سایت نوع هاست و نوع آدرس دامنه دارد هزینه ی سایت شرکتی ,  فروشگاهی ,  خبری و شخصی متفاوت است ,همچنین  هزینه ی هاست و سرور با توجه به میزان و فضا و قدرت آن متغیر است و قیمت دامنه ایرانی و دامنه بین المللی هم بسیار اختلاف دارد. بنابر این قیمت یکسانی را نمیتوان برای تمامی وبسایت ها در نظر گرفت برای اطلاع از قیمت بهتر است از طریق صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

تحویل وبسایت چند روز زمان خواهد برد؟

ساخت یک وبسایت نیاز به دقت و تمرکز بالا دارد تا بتوان همه ی امکانات را به صورت درست و بدون مشکل طراحی کرد تا به راحتی بتوان مدت ها از آن استفاده کرد به همین منظور تحویل یک وبسایت حداقل 10 روز و حداکثر 30 روز زمان خواهد برد.

آیا میشود در وبسایت کالا یا محصول فروخت؟

بله! این یکی از اصلی ترین قابلیت های وبسایت های طراحی شده توسط ما میباشد. با وبسایت های ساخته شده توسط ما شما میتوانید به راحتی اجناس و کالا های خود را به فروش برسانید. فرقی بین کالا های فیزیکی یا کالا های مجازی یا دانلودی نیست! ما وبسایت شما را به راحتی به درگاه پرداخت متصل میکنیم و با یک فروشگاه متناسب با نیاز شما تحویل خواهیم داد.

آیا میشود در وبسایت آگهی قرار داد؟

شما به راحتی میتوانید در سایت خود آگهی قرار دهید برای مثال اگر شما صاحب یک مشاور املاک هستید میتوانید به راحتی آگهی تمامی خانه ها و زمین ها را در وبسایت به صورت کاملا شخصی سازی شده قرار دهید تا مخاطبانتان با ورود به وبسایت تمامی آنها را مشاهده کنند.

سیستم مدیریت محتوای سایت چیست؟

همه ی وبسایت های داینامیک برای مدیریت به یک سیستم مدیریت محتوا نیاز دارند. میدانسل کمپانی از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکند که یکی از بهترین , امن ترین , و مطمعن ترین سیستم های مدیریت محتوا در دنیا میباشد. طراحی سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی به دلیل وقت و هزینه ی بالا مورد استفاده ی ما نمیباشد.

تمدید سایت به چه صورت میباشد؟

تمدید هر وبسایت به صورت سالانه میباشد , به طور مثال اگر مرداد ماه امسال یک وبسایت تاسیس کنید تا مرداد ما سال دیگر نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و شما در پرداخت دوم فقط هزینه هاست , دامنه و دستمزد کمی را پرداخت میکنید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه قالب یا سیستم مدیریت محتوا نیست در این صورت هزینه شما به کمتر از نصف کاهش پیدا میکند.